• ΑΡΧΙΚΗ
  • 2η Πρόσκληση Υποβολής αιτήσεων για την Πλήρωση της Κενής θέσης του/της Υπευθύνου/ης Φυσικής Αγωγής και Σχολικού Αθλητισμού

Η ΔΔΕ Πιερίας καλεί τους μόνιμους εκπαιδευτικούς  του κλάδου ΠΕ11, που  ανήκουν οργανικά στην οικεία Διεύθυνση Εκπαίδευσης, και διαθέτουν τα προσόντα του άρθρου 2 της με αρ. 222180/ΓΔ4/27-12-2018 Υπουργικής Απόφασης δηλαδή έχουν  επταετή (7 έτη) τουλάχιστον εκπαιδευτική υπηρεσία στην Πρωτοβάθμια ή στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση και έχουν ασκήσει διδακτικά καθήκοντα σε σχολικές μονάδες ή Εργαστηριακά Κέντρα (Ε.Κ.) για πέντε (5) τουλάχιστον έτη να καταθέσουν τις αιτήσεις τους εντός αποκλειστικής προθεσμίας από ΤΡΙΤΗ, 10-09-2019 έως τη ΔΕΥΤΕΡΑ, 23-09-2019  για τη θέση του/της Υπευθύνου/ης Φυσικής Αγωγής και Σχολικού Αθλητισμού (Φ.Α.ΣΧ.Α.) της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πιερίας.

Κατεβάστε παρακάτω (και αποσυμπιέστε) το σχετικό αρχείο με την πλήρη προκήρυξη και την αίτηση για τους ενδιαφερόμενους.

(5 επισκέψεις, 1 σήμερα)

Σχετικά έγγραφα